Aktualności

20 września 2022 roku

W ramach współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem Oddział w Poznaniu przeszkoliliśmy grupę 32 osób wykonujących zawód opiekuna. Przez cztery kolejne dni prowadziliśmy szkolenie „Opiekun osoby starszej i niepełnosprawnej w ramach wzmacniania kompetencji osób świadczących pomoc seniorom i osobom zależnym.

12 września 2022 roku

Przez kolejne dwie soboty: 3 i 10 września prowadziliśmy szkolenia dla opiekunów osób starszych wywodzących się z terenu powiatu konińskiego. W bezpłatnym kursie współfinansowanym przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego wzięło udział czterdzieści osób.

 

20 sierpnia 2022 roku

„Opieka nad osobą zaburzoną psychicznie” – to temat szkolenia, które nasze specjalistki przeprowadziły dla opiekunów faktycznych osób zależnych z terenu Gminy Kotla w Województwie Dolnośląskim. Tematyka trudna, ale jak zwykle daliśmy radę. Uczestnicy byli aktywni, zadawali sporo pytań związanych ze sprawowaniem codziennej opieki nad najbliższą osobą. Dr nauk medycznych, psycholog, psychoterapeuta Anna Klatkiewicz i dr nauk medycznych Ewa Zasadzka przez kolejne dwa dni przekazywały szereg ważnych informacji oraz rozwiewały wątpliwości zgłaszane przez uczestników szkolenia.

Newsletter