Nasza kolejna książka

20 sierpnia 2021 roku

Do rąk opiekunów trafia kolejna książka przygotowana przez naszą fundację. Zazwyczaj osoba sprawująca opiekę nad najbliższym członkiem rodziny nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie z tego tytułu przysługują jej prawa. Tak niska świadomość należnych opiekunom i ich podopiecznym praw i przywilejów skłoniła nas do przygotowania opracowania dotyczącego wsparcia prawnego opiekunów i podopiecznych. Dzięki partnerstwu i bezinteresowności Kancelarii Prawnej Jarzyński & Wspólnicy Spółka Komandytowa oraz wsparciu finansowemu otrzymanemu z Samorządu Województwa Wielkopolskiego trafia do Państwa rąk kolejny informator z cyklu: „Co każdy opiekun osoby starszej i niepełnosprawnej wiedzieć powinien”, pt. „ Prawne i instytucjonalne wsparcie osób niepełnosprawnych i ich opiekunów”.