Szkolenie w Obornikach

30 maja 2017 roku

Pierwsza edycja szkolenia dla opiekunów seniora niepełnosprawnego już za nami. W Obornikach gościliśmy przez cztery dni. Podczas spotkań z wykładowcami i w trakcie warsztatów uczestnicy zapoznawali się z tematami niezbędnymi dla osoby opiekującej się seniorem. Szkolenie, które przeprowadziliśmy w partnerstwie z Fundacją „Na prostej drodze” ukończyło aż 41 osób. W zajęciach uczestniczyli formalni opiekunowie, którzy w ramach swej pracy zajmują się pomocą osobom starszym niesamodzielnym a także osoby, które zajmują się swoimi najbliższymi w domach rodzinnych. Także i tym razem usłyszeliśmy wiele pochlebnych opinii na temat jakości szkolenia i perfekcyjnego prowadzenia wykładów oraz warsztatów. Dość powiedzieć, że członkowie Rady Fundacji „Na prostej drodze” wyrazili chęć współpracy z nami w ramach naszych kolejnych inicjatyw.

Na kolejne szkolenia zapraszamy mieszkańców wielkopolski już po wakacjach. Najprawdopodobniej we wrześniu zawitamy w Gnieźnie.